З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Екскурсія до виставкої зали….

15 та 17 квітня 2015 року з метою ознайомлення з творчістю художників та фотохудожників Скадовщини, учасників зразкової студії «Палітра» та народного фотоклубу «Парус»  розпочали цикл екскурсій учні 7Б,  7В та 8В класів Скадовської ЗОШ  №3.

Навчитись творити красу власними руками – дуже клопітка справа, яка вимагає творчої уяви, неабиякого терпіння та негаснучої іскорки натхнення. Запалити цю іскорку натхнення і творчості допомагають наставники керівник зразкової студії «Палітра» – М.С. Бут та керівник народного фотоклубу «Парус» – О. П. Бєлоус.

Саме вони виховують дітей і молодь, які вплітають свою творчість у національний вінок суцвіття талантів Скадовщини.

Кожна з картин відображає настрій художника. Коли художник створює картину, він не просто пише, а хоче показати те, що побачив, що йому сподобалося, передати своє ставлення.

виставка 1

Захоплюючу розповідь про роботу над фото портретом, про його значення в сучасному світі, про перетин реалій минулого й сьогодення представив присутнім керівник народного аматорського колективу фотоклубу «Парус».

Захопленість виставковими роботами відобразилась на обличчях дітей — тож сумлінна робота майстрів пензля та фотоапарату, є запорукою високого професіоналізму та відданості улюбленій справі кращого майбутнього України, яка надихає відкриттю нових талантів. Адже добробут нації – наше найбільше багатство. Ми разом будуємо нову мирну єдину неподільну Україну.

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.