“ГЕЛІАНТУС” – ПРИРОДНИЧА ГРА

helianthus

У наш час наука відіграє дуже важливу роль. Без неї важко уявити наше життя. Вона потрібна в усіх сферах діяльності людини. Її  функцією є виробництво та систематизація знань про природу, суспільство і свідомість. Майже всі професії пов’язані з нею. Переконана, наука важлива завжди і скрізь. Сучасна людина постійно користується її багатствами . Телевізор і комп’ютер, літак і мобільний телефон, успіхи в медицині – це і багато іншого засноване на наукових пошуках.

Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 щорічно долучається до вивчення природничих наук, активно приймаючи участь у Міжнародному конкурсі  “Геліантус”.

Учні школи  отримують високі нагороди, займаючи почесні місця. Переконана, конкурс сприяє всебічному розвитку учасників, заохочує до вивчення природничих наук,  вчить цінувати та берегти навколишнє середовище, що є надзвичайно актуальним сьогодні. Упевнена, такий захід є незамінним у вдосконаленні  всебічного розвитку підлітків. Отже, вивчаймо чудовий і багатогранний світ наук. Граймо та перемагаймо!

Учениця 11Б класу Гурова Євгенія

IMG_1261

IMG_1265

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.