ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ….

20 лютого навіки увійшло в історію українського народу як День Героїв Небесної Сотні – день вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та  європейське майбутнє України.

Напередодні цієї сумної дати учні й учителі  зібралися в актовій залі школи, щоб  схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, згадати події, які відбулися на Майдані і які стали поштовхом до рішучих дій по всій країні. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли її народ, уже в сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження української державності, продемонстрував свою гідність і прагнення до свободи.

Разом із заступником директора з виховної роботи Пригодич Л.Л., педагогом-організатором Ямшинською О.О. та учнями 7В класу учасники заходу згадали хронологію подій, які розгорталися наприкінці 2013-початку 2014 року в центрі Києва: на вулицях Інститутській, Грушевського, на Європейській площі, на Майдані, у Маріїнському парку. Тисячі поранених і більше сотні людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти.

Хвилиною мовчання було вшановано вічну пам’ять тих, хто віддав своє життя,  відстоюючи ідеали миру, добра, справедливості.  У глибокій скорботі згадали тих, хто  загинув за Україну, хто зараз своїм життям виборює незалежність, цілісність   на сході нашої країни, її мир і спокій.

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

Під час заходу Пригодич Л.Л.  презентувала книгу-альбом “Хронологія мужності”, яка містить 50 ілюстрованих замальовок  про загиблих бійців АТО Херсонщини.  В основу книги покладені факти з життя звичайних хлопців, котрі народилися і виросли серед безкрайніх степів Півдня України і були змушені в 2014 – 2015 роках захищати її Схід. “Гортаючи сторінки книги, вдивляючись в очі загиблих земляків на світлинах, бажаєш лише одного, аби ця хронологія не мала продовження,” – підкреслила Людмила Леонідівна.

Учні 9А та 9В класів своїм виконанням  пісень “Воїни світла” та “Слава Україні!” донесли до кожного з нас, що сьогодні українська молодь стає тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.