Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Голодомор – найжорстокіший злочин проти людства

Багато десятиліть в Україні тема Голодомору перебувала під суворою забороною. Сталінський режим створив систему приховування правди про вбивство голодом мільйонів українців у 1932 – 1933 роках. У радянській Україні небезпечно було не тільки писати про штучний голод у пресі, листах до партійних “вождів” або ж родичам за кордон, але навіть у приватних щоденниках. Будь-який необережний запис міг зруйнувати життя, вилитися в десятиліття таборів ГУЛАГу.  Та попри всі небезпеки були люди, які не могли замовчати цей злочин. Вони намагалися в різний спосіб розповісти та зберегти правду, донести її до світу.

Ми називаємо їх “Людьми Правди”. І цього року особливо вшановуємо їх – за чесність і мужність. Ці Люди за сферою діяльності абсолютно різні, але усіх їх об’єднує спільне прагнення – донести до суспільства правду про страшні злочини  державної влади тих часів.

Протягом тижня у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3 відбулися години спілкування на тему “Люди Правди”, під час яких школярі мали можливість ознайомитися із особистостями, які зробили значний внесок у викриття злочинів комуністичного режиму, які всьому світу розповіли правду про Голодомор як геноцид українського народу.

У шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури на тему “Навіки до тридцятих ми прикуті”. У шкільному холі кожен бажаючий міг ознайомитися з інформаційними  матеріалами виставки “1932-1933 рр. Ми пам`ятаємо!” і запалити свічку пам`яті,  згадавши загиблих під час подій Голодомору  в Україні.

Закликаємо учнівський та педагогічний колективи школи в суботу, 26 листопада, запалити свічку в пам’ять про мільйони українців, які стали жертвами геноциду в Україні в 1932 – 1933 років.

chevron-right chevron-left