З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Голуб миру для захисника України

Справжня весна…Особливо гарним сьогодні було небо – чистим, блакитним, мирним, українським…Класний колектив 5-Б класу Скадовської загальноосвітньої школи №3 (класний керівник Христич А.М.) додав небу яскравих барв, зарядив повітря енергією дитячих посмішок. Учні з великим задоволенням запускали легких та яскравих повітряних зміїв, виготовлених власноруч під пильним оком керівника гуртка повітряно-модельного конструювання “Галактика” Скадовського центру дитячої та юнацької творчості  Ємельянова В. К. Сюрпризом для дітей став феєричний запуск моделі ракети, який викликав у присутніх море позитивних емоцій.

Наприкінці цього пізнавального та радісного дійства п’ятикласники символічно «випустили» в небо голубів миру, які полетять на схід до захисників рідної України.

Напередодні  волонтери 5-Б класу ініціювали та провели акцію «Мій голуб миру для захисника України». В рамках акції діти виготовили пари паперових голубів у національних кольорах, написали листи-трикутники та зібрали солодкі гостинці для бійців. Наш класний колектив вважає своїм громадянським обов’язком підтримувати моральний і бойовий дух тих, хто охороняє наше мирне  українське небо. Слава Україні!!!

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.