ХУДОЖНИК З ДУШЕЮ ПОЕТА

   Чарівна осіння пора завжди надихала поетів і художників на створення справжніх шедеврів. А для  поціновувачів мистецтва і пересічних людей знайомство з ними – це  свято душі.

     19 жовтня 2016 року  у затишній читальній залі Скадовської центральної  бібліотеки для дітей  відбулась творча зустріч учнів 6А та 7Г класів з керівником Зразкової дитячої художньої студії «Палітра», відомим на теренах Скадовщини художника і справжнім патріотом свого краю та своєї справи Миколою Степановичем Бутом.

   Простий, зрозумілий і професійний – такими словами можна охарактеризувати нашого гостя. Ведуча розповіла дітям про життєвий шлях митця, його творчі здобутки, участь вихованців Миколи Степановича у конкурсах та виставках як районного, так і обласного рівнів. Сам художник звернувся до дітей зі щирим побажанням берегти і розвивати свої творчі   здібності, адже світ мистецтва – це невичерпне джерело розвитку кращих рис особистості.

З особливою теплотою і гордістю митець розповідав про своїх вихованців. За весь період роботи студії «Палітра» її випускниками стали понад 500 учнів. Багато з них обрали образотворче мистецтво своєю професією і нині працюють художниками, архітекторами, дизайнерами та вчителями не тільки в Україні, а й за її межами. Діти з інтересом слухали розповідь людини, яка захоплена улюбленою справою, має значні здобутки і цікаві плани на майбутнє.

     Микола Степанович – людина з дещо романтичним поглядом на життя і філософським, проте зрозумілим для інших мисленням. Саме тому спілкування з ним стало для учнів по-справжньому цікавим і корисним.  Розмова продовжилася біля  виставки робіт художника та творів його вихованців, яку було розгорнуто у читальній залі. Виконані в жанрах натюрморт, портрет та тематична картина, твори дарують нам розуміння, що мистецтво є вічним. А починається воно з наївних дитячих малюнків.

    Діти ставили гостю багато запитань, брали у нього автограф, показували йому свої малюнки. (За матеріалами сайту  Скадовської центральної бібліотеки для дітей http://libraryskad.blogspot.com/2016/10/blog-post_20.html)

chevron-right chevron-left