КАЛЕЙДОСКОП УЧНІВСЬКИХ ВРАЖЕНЬ

Знагоди 70-річчя визволення України від нацистських загарбників у Скадовській ЗОШ ІІІІступенів №3 було відкрито оновлену експозицію музею Бойової Слави, який розпочав свою роботу ще в 1995 році. З того часу і до сьогодні музей є важливою складовою багатогранної діяльності школярів щодо виховання в учнів патріотизму, любові до рідної землі.

Одним з перших відвідати оновлену експозицію музею запросили учнів 6-В класу. Вони поділилися своїми враженнями від побаченого і почутого.

Манько Сергій, мер класу: «Мені, як меру класу, хотілося б сказати про те, у якій піднесеній обстановці проходило відкриття музею Бойової Слави. У приміщенні школи зібралися представники різних поколінь: ветерани війни, педагогічної праці, учителі досвідчені й молоді, учні різні за віком. Але всіх об’єднувало одне – пам’ять про тих, хто не повернувся з війни. Багато приємних емоцій я отримав, коли спілкувався з ветеранами. Увесь час мене не полишала думка: переді мною герої, які чи то на передовій, чи то в тилу робили все можливе, щоб наблизити перемогу. Низький уклін Вам за це, дорогі ветерани».

Богдановський Владислав, член ради музею:  «Щойно я зайшов до приміщення,  мене переповнило захоплююче  почуття цікавості. Був вражений побаченим, бо  досить тривалий час збираю речі, що пов’язані  з  подіями Великої Вітчизняної війни. Серед експонатів були  листівки, плакати та фотографії  цього періоду, від яких не міг відірвати очей. До нас привітно звернулася екскурсовод, учениця  десятого класу, і я разом із усіма уважно слухав  розповідь про подвиги матросів на о. Джарилгач, про підпільників, про шістьох  земляків, які  удостоєні звання  Герой Радянського Союзу. Знати історію рідного краю в роки війни  повинен кожен із нас».

Баранова Катерина:  «Завітавши до шкільного музею, усвідомлюєш, що опинився в іншому часі. Із фотокарток дивляться на тебе люди, яких давно немає  в живих, але пам’ять про яких житиме вічно в серцях мільйонів. Я звернула увагу на молоду жінку, яка прийшла на урочистість із букетом білих хризантем. Поцікавилася: хто вона? Дізналася, що Яна Сергєєва та її брат – випускники нашої школи. Так чому ж вона не може приховати свого хвилювання? Відповідь знайшлася сама собою, коли я почула інформацію екскурсоводів про  Петуха Г.І., дідуся Яни. Члени її родини передали до музею його листи та особисті речі. Уроки історії  вчать  не бути байдужими, шанувати загиблих і не забувати, що «був страшний голод, наче чорна чума, а птахом смертельним – далека війна».

Творча група учнів 6-В класу

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.