З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Конкурс “Геліантус-учитель” – 2016

1 увага конкурсТворче об’єднання “Соняшник” запрошує вчителів природничих навчальних предметів — фізики, хімії, біології та географії, а також учителів початкових класів взяти участь у безкоштовному онлайн-конкурсі “Геліантус-учитель”.

Метою конкурсу є підвищення фахової ерудованості й рівня тестологічних знань вчителів. Конкурс не має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.

Для проведення конкурсу “Геліантус-учитель” передбачається використання дворівневих тестів.

Основна частина тесту складатиметься із 16 завдань і пропонуватиметься для всіх вчителів природничих дисциплін. Завдання в цій частині матимуть таку саму тематику, що й завдання конкурсу “Геліантус” для учнів, але будуть менш спеціалізованими.

Другий блок складатиметься з чотирьох складніших завдань з певної спеціальності (фізики, хімії, біології, географії або початкові класи). Тематика завдань зберігатиметься, утім для їхнього виконання будуть необхідні більш глибокі знання предмета.

Реєстрація на конкурс триватиме до 22 березня 2016 року (включно).

Дізнатися більше про конкурс (натиснути тут)

геліантус

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.