Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Козацька педагогіка

Не по-квітневому прохолодним був той весняний день, хоча й сонячним. Втім, школярі району під час участі у військово-патріотичній грі “Сокіл”  (“Джура”) якраз найменше звертали уваги на погоду. Кожна команда прагнула перемогти!

Саме з такими настроями прийшли юні скадовчани на на старт І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). У ній взяли участь вихованці 14 загальноосвітніх шкіл району.

Після збору, реєстрації та жеребкування команд прийомами стройової підготовки потішили суворих суддів усі команди. Та накращий вишкіл і злагодженість представлення рою та виконання стройової пісні показали джури-вихованці Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Лазурненської ЗОШ.

Після цього команди почали боротьбу за найкращі результати у змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї,  підтягування, долання перешкод на місцевості. Крім цього, треба було продемонструвати знання з історії України, історії козацтва та Збройних сил, презентувати рукописну газету “Джура”.

Ніхто із суддів не сумнівався у тому, що перше місце заслужено здобула команда Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, адже тренує юних джур Олександр Михайлович Коршун – майор Збройних сил України, командир роти територіальної оборони “Скадовськ”.

Вітаємо Коршуна О.М. та його вихованців з черговою перемогою! Бажаємо команді школи достойно відстояти честь району в обласному етапі гри!

2015_04_21_04

2015_04_21_05

Джура_сайт

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.