Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Львів зустрічав найкращих читачів

12 по 15 травня 2016 року у Львові проходив Дитячий форум- 2016, в рамках якого відбулись зустрічі з кращими читачами України. Переможець   обласного етапу конкурсу «Кращий читач- 2016» семикласник Уманський Андрій разом зі своїми ровесниками, переможцями з інших регіонів, мали можливість побувати на різних заходах та подіях.  Казковою та фантастичною була зустріч читачів в  обласній бібліотеці для дітей, національній науковій бібліотеці ім. В.Стефаника, науковій бібліотеці  Львівського національного університету ім. І. Франка. Магічна атмосфера, старовинні книги, літературні герої і справжні, сучасні письменники – Сашко Дерманський, Галина Крук, Сергій Гридін, Олександр Єсаулов…  Це дійсно зі світу фантастики. Після літературного квесту учасники завітали до  Палацу мистецтв, де на них чекали нагороди, обмін враженнями, участь у майстер-класах, автограф-сесіях, та, звичайно, можливість придбати улюблені книги. Під час  майстер-класу з журналістики, який проводила письменниця Галина Вдовиченко, учасники Форуму вирішили написати листа Президенту України про стан книжкового фонду в шкільних та сільських бібліотеках.  Від  директора наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка В.Ф.Кметь учасники отримали читацький сертифікат, який не має кінцевого терміну користування, то ж вони вже є читачами наукової книгозбірні.

Повернувшись 16 травня  зі Львова,  Андрій взяв участь у прес-конференції, яка проходила в Херсонській дитячій бібліотеці ім. Дніпрової Чайки. Хлопець ділився враженнями з працівниками дитячої книгозбірні про Форум, про нових друзів, про книги, які вони мали змогу побачити та придбати на Форумі видавців.

chevron-right chevron-left

001

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.