Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Подяка за благодійність

17 травня 2016 року на адресу Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 надійшов лист від Асоціації благодійників України, яка висловлює шкільному колективу подяку за активну громадянську позицію та сприяння розбудові  доброчинності в Україні, за участь навчального закладу (зокрема учнів 5Б класу та їх класного керівника Христич А.М.) у Національному конкурсі “Благодійна Україна -2015”.

“Ваше рішення взяти участь у конкурсі демонструє те, що ви розумієте важливість допомоги суспільству у важкі для України часи. Ви прагните робити добрі справи професійно, прозоро і цивілізовано, і висока оцінка вашої доброчинної діяльності  лише підтверджує правильність обраного вами шляху.

Ви є лідерами у благодійності, ваша робота є прикладом для багатьох доброчинців. Станьте “янголами добра” у своєму середовищі, знаходьте і об`єднуйте небайдужих людей навколо себе”, – зазначено в листі.

Цього ж дня Христич Алла Миколаївна була нагороджена дипломом за перемогу в ІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічної майстерності “Гуманізація освітнього простору: з Україною в серці” (в номінації “Підтримай воїна світу”)  і  творчий підхід до реалізації ідей патріотичного та громадянського виховання в сучасному навчальному закладі. Зазначимо, що це перемога всього учнівського колективу 5Б класу та їх батьків. Це перемога добра, милосердя,  взаємодопомоги та щирих дитячих сердець! Єднаймося заради добра!

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.