З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Міжнародний день пам’ яті жертв Голокосту

Щороку 27 січня уся світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту. Ми повинні пам’ятати про цей скорботний день задля вічного спокою мільйонів невинних життів, задля того, щоб подібним трагедіям ніколи не судилося повторитися.

Голокост (Шоа, Катастрофа) – політика переслідувань і тотального знищення єв­рейського населення Європи нацистами і їхніми поплічниками в 1933–1945 рр. Термін Голокост (англ. Holocaust, від грец. holokaustos – всеспалення, жертво­принесення за допомогою вогню) вперше був використаний у 1960­х рр. у публі­цистиці майбутнім лауреатом Нобелівської премії миру письменником Елі Візе­лем як символ газових камер і крематоріїв у таборах смерті. Після всесвітньої прем’єри в 1978 р. однойменного американського багатосерійного телевізійного фільму термін «Голокост» широко використовується у назвах музеїв, меморіалів й освітніх центрів. В Ізраїлі застосовується термін Шоа (Shoah – катастрофа).

Реалізуючи ідеї, викладені в Декларації Стокгольмського міжнародного форуму по Голокосту, а також Резолюції ООН про встановлення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, і вважаючи своїм обов’язком зробити посильний внесок у збереження пам’яті про жертви геноциду, рада Музею бойової  слави Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 повідомляє про проведення шкільного конкурсу  творчих робіт «Голокост очима сучасних дітей».

Запрошуємо учнів школи взяти участь у  конкурсі за такими номінаціями:

  • авторські вірші;
  • авторські есе, новели;
  • авторські проекти пам’ятників жертвам Голокосту;
  • авторські малюнки.

Завідуюча Музеєм бойової слави,

учитель історії та правознавства Білоус Л.С.

holokost

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.