Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки.

4 квітня відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки. Ця тема, як ніколи актуальна для українців. Торік щонайменше 28 дітей підірвалися на розтяжках на Сході країни. За два з половиною роки війни, як засвідчило дослідження ЮНІСЕФ, українські діти мало обізнані. Головне завдання зараз – навчити школярів розпізнавати небезпеку та допомогти затямити, що зброя – це не іграшка.

08 грудня 2005 року на рівні Генеральної Асамблеї ООН була прийнята резолюція №A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами і питаннями в галузі розвитку, викликаними наявністю цієї грізної зброї – мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.

У Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено години спілкування (для учнів 5-8-х класів),  відкриті уроки з основ здоров`я (для 9-х класів) та курсу “Захист Вітчизни” (для учнів 10-11-х класів), під час яких роглядалися питання  уникнення  враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки під час надзвичайних ситуацій.

chevron-right chevron-left