З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки.

4 квітня відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки. Ця тема, як ніколи актуальна для українців. Торік щонайменше 28 дітей підірвалися на розтяжках на Сході країни. За два з половиною роки війни, як засвідчило дослідження ЮНІСЕФ, українські діти мало обізнані. Головне завдання зараз – навчити школярів розпізнавати небезпеку та допомогти затямити, що зброя – це не іграшка.

08 грудня 2005 року на рівні Генеральної Асамблеї ООН була прийнята резолюція №A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами і питаннями в галузі розвитку, викликаними наявністю цієї грізної зброї – мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.

У Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено години спілкування (для учнів 5-8-х класів),  відкриті уроки з основ здоров`я (для 9-х класів) та курсу “Захист Вітчизни” (для учнів 10-11-х класів), під час яких роглядалися питання  уникнення  враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки під час надзвичайних ситуацій.

chevron-right chevron-left