Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Мозаїка, яка складає Україну

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради. Довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами та прекрасними піснями. Пісня, як естафета передає від покоління до покоління історичну правду про свій народ, його стремління і заповіти. Яка велика віра у нашу країну, наш народ! Справжні патріоти своєї неньки України залишили нам, нащадкам, свої одкровення – зізнання в любові до України.

26 травня 2015 року в школі під керівництвом учителя музичного мистецтва та художньої культури Коршун С.Л. проведено захід «Мозаїка, що складає Україну», присвячений 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького та 150-тій річниці першого публічного виконання національного гімну.

Пісня «Ще не вмерла України» вперша була урочисто виконана  1 липня 1864 року. Коли пісня дійшла до Наддніпрянщини автора слів П.Чубинського «за вредное влияние на умы простолюдинов» відіслали на проживання в Архангельську губернію під нагляд поліції. Минали роки… Пісня «Ще не вмерла України» розправляла крила спочатку над Дністром, а потім над Дніпром. Особливо широко вживали цей гімн через те, що його авторами були наддніпрянин та галичанин. Це підкреслювало соборність українських земель. У 1939 році пісня «Ще не вмерла Україна» була  затверджена як  гімн Карпатської України. 17 вересня 1991 року українське радіо почало свої передачі виконанням пісні-гімну «Ще не вмерла Україна», а 5 грудня 1991 р. вона вперше офіційно зазвучала у виконанні хору ім.Г.Верьовки на засіданні Верховної Ради України, присвяченаому підсумкам всеукраїнському референдуму та виборам президента нашої держави. Так гімн, створений двома синами розділеної імперіями України, повернувся до пісенної скарбниці народу, став українським національним гімном, а тепер – Державним Гімном України.

DSCN3508

IMG_3599

IMG_3617

IMG_3620

IMG_3619

IMG_3602

IMG_3595

IMG_3589

IMG_3608

IMG_3597

 

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.