З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Ми – за здоровий спосіб життя!

     12 вересня, у другу суботу місяця, в Україні відзначається  День фізичної культури та спорту. Не став винятком і цей рік. У більшості населених пунктів Херсонської області пройшли різнопланові заходи. Були виявлені переможці й призери. Але головне – ще раз  підтверджено, що ми любимо займатися фізкультурою, спортом, бо прагнемо бути здоровими.

    Діти – це  майбутнє кожної нації. Якщо вони фізично витривалі, то з них виростуть здорові, сильні, мужні та щасливі люди, які вміло керуватимуть державою, самовіддано працюватимуть, робитимуть відкриття, вестимуть здоровий спосіб життя.

Хто здоровий, той сміється,

Усе йому в житті вдається.

Він долає всі вершини,

Це ж чудово для людини!

    Так у  Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 напередодні свята, 11 вересня, відбувся загальношкільний захід – День здоров’я,    присвячений  Дню фізичної культури та спорту в плані проведення Олімпійського тижня.         Уранці  школярі радо поспішали до затишних класів, але не тому, що не запитуватимуть на уроках, не задаватимуть домашнього завдання, а тому, що весело й корисно для здоров’я проведуть навчальний день. Гучний дзвоник бадьоро запросив їх на ранкову зарядку.  Учителями цього дня були  заплановані такі заходи, як години спілкування, уроки-зустрічі зі спортсменами та тренерами Скадовська,  екскурсії до краєзнавчого музею  на тематичну виставку, флеш- моб, рухливі ігри на свіжому повітрі. Усі залишилися задоволеними від спілкування, бо збагатилися новими   знаннями, дізналися про те, скільки необхідно докласти сил, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо – олімпійську.

     Старшокласники взяли участь у велопробігу, метою якого було підтвердити думку : «У здоровому тілі – здоровий дух». Учні ж 8-11 класів були учасниками ходи, що відбувалася на міському стадіоні «Колос», у якій мали змогу продемонструвати рівень своїх досягнень у різних видах спорту.

   Народна мудрість стверджує:  “Посієш звичку – пожнеш характер”Без   здоров’я немає щастя. У цьому ми   переконуємося щодня. Часом люди наче навмисне все роблять для того, щоб втратити здоров’я. Набувають поганих звичок, що негативно впливають на них , від яких потім не можуть позбутися, але про це не думають, хизуючись перед знайомими, друзями. Проте чим тут хизуватися? Неприємно й  шкода дивитися на тих, хто знає, що через певний час хворітимуть, втрачатимуть енергію й сили, бо такий спосіб життя згубно діє  на людей.

   Отже, дружно скажімо : “НІ!”  такій поведінці.  Ми за здоровий спосіб життя!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

DSCF6392

DSCF6323

DSCF6359

DSCF6333

DSCF6341

6

image

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.