З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

МИСТЕЦТВО В ПРОСТОРІ КУЛЬТУРИ

Серце, уява і розум – ось те середовище, де зароджується  культура.  Людина створила культуру, а культура – людину. Особистість реалізується в культурі думки, культурі праці й культурі мови. Культура – це не тільки все те, що створене руками й розумом людини, а й вироблений упродовж століть спосіб суспільного поводження, що виражається в народних звичаях, віруваннях, у ставленні людей до співвітчизників, до праці, до рідної мови.

2 березня 2016 року учні паралелі 9-х класів стали учасниками  творчого заходу “Мистецтво в просторі культури”, організованого вчителем мистецтва та художньої культури Коршун Світланою Леонідівною. Дев`ятикласники брали участь у вікторині, створювали картини про шкільне життя в одному із запропонованих стилів живопису, відгадували види та жанри мистецтва, демонстрували номери художньої самодіяльності. Родзинкою заходу стала презентація створеного командами комедійного фільму “Один день з життя класу”.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.