З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

НАЙКРАЩЕ ВИХОВАННЯ – ЦЕ ВИХОВАННЯ ВЛАСНИМ ПРИКЛАДОМ

 11 вересня 2015 року в затишному залі   Скадовського краєзнавчого музею  відбулася захоплююча  зустріч учнів 11-х класів з легендарними спортсменами Скадовщини Поправкою А.О. і Стращенком О.М. Вони – колишні гравці футбольної команди колгоспу «Радянська Україна». 40 років тому скадовські футболісти зайняли І місце на чемпіонаті України. Тому молодим спортсменам  є на кого рівнятися і  є ким пишатися.

Живий, емоційний, змістовний  виступ Анатолія Олександровича просто вразив дітей. Вони пройнялися його фанатичною любов’ю до футболу, щирою турботою про свій рідний край.   До речі, свій виступ він почав з розповіді про нашу славетну землячку, гімнастку світового рівня  Ларису  Латиніну, яка народилася у Скадовському районі,  закликаючи школярів знати і пишатися такими людьми. Все життя   Анатолій Олександрович марить футболом, знає про нього абсолютно все, а про зародження футболу на Скадовщині може говорити годинами. А ще ми дізналися, що цей дуже скромний  чоловік самостійно шукає спонсорів і з 2002 року випустив вже 4 книги по історії футболу в Скадовському районі.

Стращенко Олександр Миколайович також  був гравцем   футбольної команди, потім на якийсь час він відійшов від спорту. Але невдовзі молоді шанувальники спорту  села Шевченка звернулися до нього з проханням тренувати їх. З того часу вже багато років Олександр Миколайович – справжній «народний тренер».

Після офіційної частини діти із задоволенням  «вживу» поспілкувалися з цими палкими прихильниками спорту, впізнавали їх на фотографіях з виставки.

Ми дуже вдячні вам, Анатолію Олександровичу  та  Олександре Миколайовичи! Хай вам щасливо живеться на своїй рідній землі!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.