НАЙКРАЩЕ ВИХОВАННЯ – ЦЕ ВИХОВАННЯ ВЛАСНИМ ПРИКЛАДОМ

 11 вересня 2015 року в затишному залі   Скадовського краєзнавчого музею  відбулася захоплююча  зустріч учнів 11-х класів з легендарними спортсменами Скадовщини Поправкою А.О. і Стращенком О.М. Вони – колишні гравці футбольної команди колгоспу «Радянська Україна». 40 років тому скадовські футболісти зайняли І місце на чемпіонаті України. Тому молодим спортсменам  є на кого рівнятися і  є ким пишатися.

Живий, емоційний, змістовний  виступ Анатолія Олександровича просто вразив дітей. Вони пройнялися його фанатичною любов’ю до футболу, щирою турботою про свій рідний край.   До речі, свій виступ він почав з розповіді про нашу славетну землячку, гімнастку світового рівня  Ларису  Латиніну, яка народилася у Скадовському районі,  закликаючи школярів знати і пишатися такими людьми. Все життя   Анатолій Олександрович марить футболом, знає про нього абсолютно все, а про зародження футболу на Скадовщині може говорити годинами. А ще ми дізналися, що цей дуже скромний  чоловік самостійно шукає спонсорів і з 2002 року випустив вже 4 книги по історії футболу в Скадовському районі.

Стращенко Олександр Миколайович також  був гравцем   футбольної команди, потім на якийсь час він відійшов від спорту. Але невдовзі молоді шанувальники спорту  села Шевченка звернулися до нього з проханням тренувати їх. З того часу вже багато років Олександр Миколайович – справжній «народний тренер».

Після офіційної частини діти із задоволенням  «вживу» поспілкувалися з цими палкими прихильниками спорту, впізнавали їх на фотографіях з виставки.

Ми дуже вдячні вам, Анатолію Олександровичу  та  Олександре Миколайовичи! Хай вам щасливо живеться на своїй рідній землі!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити коментар

Залишити коментар