Наша гордість

01.04.2013

    У житті є місце  гармонії. Людина завжди прагне бути щасливою, а це – наявність усього потроху, але досконалого й бажаного. Головне – бути впевненим у своїх можливостях, не зупинятися на досягнутому, увесь час прагнути до вдосконалення. Треба пізнати себе, зробити відповідні висновки.

  Можна по – різному визначати мету, але її треба мати – інакше то буде не життя, а існування.

   Життя – насамперед творчість, та це не означає, що кожна людина, щоб жити, мусить народитися балериною, ученим, художником.

   Героїня ж моєї розповіді – це всебічно розвинена особистість. Мова йде про ученицю 9 – Б класу Скадовської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №3  Поліщук Євгенію.

Ця, на перший погляд, звичайна дівчина заслуговує того, щоб про неї знали. Євгенія – не лише відмінник навчання, а й талановитий юний художник. У майбутньому мріє пов’зати своє життя з тваринами, стати ветеринаром. «Допомагати нужденним і братам нашим меншим – мій обов’язок »,- говорить вона. Справді, із задоволенням допомагає всьому живому.

   Прагнення досягти цілі стимулює мою однокласницю велику увагу приділяти заняттям із біології. Сходинка за сходинкою з допомогою Тетяни Василівни Бондаренко, учителя біології, Євгенія долає вершини знань. Вона – переможець І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з базової дисципліни «Біологія». Нагороджена дипломом  ІІІ ступеня  на IV етапі, що відбувся 27-29 березня в Донецьку. «Протягом двох днів учасники проходили тестування з теоретичних питань. У їхньому числі  і я,  – розповідає Євгенія. Третього дня відбувалися практичні заняття. Цікаво було спостерігати за кращими з кращих.»

  Наша школа, місто має пишатися такими досягненнями, бо не кожному випадає честь представляти область на  всеукраїнському рівні.

   Євгенія часто переконує себе в тому, що без праці не досягнеш результату, що б тебе задовольнив. Тому треба багато працювати, постійно самовдосконалюватися.

   Тож бажаємо тобі, Євгеніє, успіхів у навчанні, щоб усе задумане здійснилося.

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.