Наші досягнення

arton851

Рисунок14567ВІТАЄМО

 ученицю 5В класу Борисенко Анастасію, ученицю 6Б класу Яблонь Василину, ученицю 9В класу Пласкальну Анастасію, які посіли ІІІ місце у  ІІІ (обласному) етапі Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Підготували переможців  вчителі  української мови і літератури Буравцова Євгенія Борисівна та Мірошниченко Вікторія Вікторівна.



ВІТАЄМО

Уманського Андрія, учня 9-В класу, який посів ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, та його тренера-наставника  Пригодич Людмилу Леонідівну!



ВІТАЄМО

Чепурного Романа, учня 9-В класу, який посів ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, та його тренера-наставника  Бондаренко Тетяну Василівну!


ВІТАЄМО

Зінченка  Єгора, учня 9-В класу, який посів ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (тренер-наставник  Соценка Валентина Володимировича) і ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (учитель-тренер Сирота Ліна Вікторівна)!



ВІТАЄМО

Колісніченко Катерину, ученицю 10-А   класу, яка посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, та її тренера-наставника  Писарчук Олену Валеріївну!



ВІТАЄМО

Пласкальну Анастасію, ученицю 9-В  класу, яка посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, та її тренера-наставника  Буравцову Євгенію Борисівну!



man_1

Вітаємо учнів – переможців І етапу  та призерів ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

Богдановського Владислава, учня 9В класу – секція “Історичне краєзнавство” (наукові керівники Білоус Л.С., Сирота М.В.) – ІІІ місце в ІІ етапі;

Берділу Іллю, учня 10А класу – секція “Філософія” (науковий керівник Білоус Л.С.) – ІІ місце в ІІ етапі.



Рисунок14567

ВІТАЄМО

учнів – переможців  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін! Бажаємо учням та їх учителям не зупинятися, підкорюючи вершини інтелектуального Олімпу!

НапрямокПредметП.І. учняКласП.І.Б. учителяМісце на олімпіаді
ІІ ет.ІІІ ет.ІV ет.
Філологіч-

ний

напрямок

Укр. мова і літератураКротова МаріяМірошниченко В.В.ІІ
Пласкальна АнастасіяБуравцова Є.Б.ІІ
Англійська

мова

Уманський АндрійПригодич Л.Л.І
Гудим Анастасія10АНікішенко О.Л.ІІ
Нікішенко Єгор11БКаралазар Г.Л.ІІ
Волкова Дар’яМуковніна О.С.ІІІ
Природничо

математичний напрямок

МатематикаЯблонь ВасилинаКолісніченко О.О.ІІ
Іващенко МикитаКолісніченко О.О.

Бабак Н.Г.

ІІІ
Міканов АртемБабак Н.Г.ІІІ
Ємельяненко ВіталійКолісніченко О.О.ІІІ
Івашин Андрій10БМірошніченко Р.І.ІІІ
ІнформатикаНікішенко Єгор11БСоценко В.В.ІІІ
Зінченко ЄгорСоценко В.В.ІІІ
Міканов АртемСоценко В.В.ІІІ
Інформаційні технологіїЗінченко ЄгорСоценко В.В.І
Толкан Аліна10АСоценко В.В.ІІ
Нікішенко Єгор11БСоценко В.В.ІІ
ФізикаМіканов АртемСирота Л.В.ІІ
Зінченко ЄгорСирота Л.В.І
ХіміяВасиленко МаксимПисарчук О.В.І
Серембіцька ЄваПисарчук О.В.ІІ
Міканов АртемПисарчук О.В.І
Ємельяненко ВіталійПисарчук О.В.ІІІ
Колісніченко Катерина10АПисарчук О.В.ІІ
БіологіяМельниченко АннаБондаренко Т.В.ІІ
Сініцин МихайлоЧеревко Л.А.ІІІ
Чепурний РоманБондаренко Т.В.ІІ
Колісніченко Катерина10АБондаренко Т.В.ІІ
Зикова Вікторія11ББондаренко Т.В.ІІІ
ЕкологіяМельник Крістіна11АЧеревко Л.А.ІІ
Географія

 

Масалов ДмитроХристич А.М.І
Баранова КатеринаХристич А.М.ІІ
Герасименко Валерія10АХристич А.М.ІІІ
Замараєв Анатолій11АБєглєцова І.М.ІІ
ЕкономікаСендецька Кристина10ББєглєцова І.М.ІІІ
Сирота Дар’я11ББєглєцова І.М.ІІІ
Суспільно-гуманітарний напрямокІсторіяРижих ДанилоСирота М.В.ІІІ
Уманський АндрійСирота М.В.ІІ
Берділа Ілля10АБілоус Л.С.ІІ
ПравознавствоМанько СергійБілоус Л.С.ІІІ
Губарєва Ангеліна10АБілоус Л.С.ІІІ
 Трудове   навчанняРибась ДмитроГорун С.А.І
Коваленко Іван10АГорун С.А.І
Мотовиловець АнастасіяКушнірук О.В.ІІІ

Рисунок14567

ВІТАЄМО 

учнів – переможців  ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка!

П.І. учня

Клас

П.І.Б. учителя

Місце

1

Борисенко Анастасія

Буравцова Є.Б.

І

2

Яблонь Василина

Мірошниченко В.В.

ІІ

3

Савченко Анна

Мірошниченко В.В.

ІІІ

4

Мельниченко Анна

Буравцова Є.Б.

ІІ

5

Пласкальна Анастасія

               Буравцова Є.Б.

І



Рисунок14567

ВІТАЄМО учнів – переможців ІІ етапу  Міжнародного  конкурсу знавців   української мови імені  Петра Яцика!

П.І.Б. учня

Клас

П.І.Б. учителя

Місце

1

Зозук  Злата

Бабак Н.В.

ІІІ

2

Нікішенко Матвій

Адзима Т.М.

ІІІ

3

Борисенко Анастасія

Глушко Н.Г.

І

4

Сахаров Іван

Мірошниченко В.В.

ІІ

5

Кротова Марія

Мірошниченко В.В.

ІІ

6

Пласкальна Анастасія

Буравцова Є.Б.

І

7

Герасименко Валерія

10А

Климко В.М.

ІІІ

8

Мельник  Крістіна

11А

Клименко О.Ю

ІІІ

 Це велике щастя, що у нас є такі діти, які сьогодні змагаються за те, щоб бути першими в знанні  рідної мови. Дякуємо вчителям-наставникам які, беззаперечно, дали своїм учням шлях до поглибленого вивчення української мови! 

0_c95af_2995ebc5_XXL

.