З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Наступність у навчанні

15 квітня 2016 року у Скадовській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №3 відбулося засідання «круглого столу» на тему «Системний підхід до забезпечення наступності і перспективності між дошкільним закладом і школою».

Із вітальним словом звернулася до присутніх заступник директора школи Н.В. Бабак, яка наголосила, що проблема наступності між дошкільною та початковою ланками – одна зі складних проблем загальної освіти, тому всі педагоги повинні працювати на розвиток та благо дитини, адже тільки правильне виховання в садочку дає хороший старт у майбутнє.

Семінар відкрила методист комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Т.Л. Кейдалюк, яка розкрила перед учасниками заходу важливість даної проблеми та визначила ефективні форми і методи наступності.

Учасники заходу переглянули виставку дидактичного матеріалу по формуванню мовлення, математичних здібностей у дошкільників. Учителі Бабак Надія Володимирівна, Чумаченко Лариса Миколаївна запросили присутніх на уроки математики та читання з учнями перших класів. Діти в ігровій формі удосконалювали обчислювальні навички в межах 10, розв’язували рівняння та задачі, познайомилися з планетами Сонячної системи, вчилися читати.

бабак

бабак 2

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.