НЕХАЙ ДЗВЕНИТЬ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК!

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.  Ось і настав цей незвичайний день… День святковий, радісний, веселий і сумний одночасно… День  розставання зі школою, рідними, друзями,   добрими наставниками, рідною домівкою.

Цього року дощова погода змінила місце проведення свята, однак не змінила настрій учасників дійства.

Традиційно напередодні  свята останнього дзвоника було проведено День Науки, мета якого –  підвести  підсумки навчального року, відмітити найкращих школярів. Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Скадовської райдержадміністрації нагороджено учнів-переможців ІІ та ІІІ етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад, спортивних змагань, інтелектуальних конкурсів та їх наставників-учителів.

Родзинкою свята став Парад  учнівських перемог, який розпочали  найталановитіші учні – гордість школи. Вони є переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з базових дисциплін, які вибороли 36 призових місць: І місце  посіли 4 учні,  9 учнів – ІІ місце, 18 учнів – третє.

Важливий результат – перемога в обласному етапі олімпіад: ІІ місце посіли Поліщук Євгенія (з біології), Анісковець Олександр (з трудового навчання), ІІІ місце – Міканов Андрій (з географії) та Зикова Вікторія (з біології).

Вагомими є показники участі учнів у ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, в якому переможцями та призерами визнано 5 учнів.

Грамотами за ІІ  місце – нагороджено 3 учнів, за ІІІ місце – 5 учнів як результат участі у районному етапі Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Чотирьох учнів визнано переможцями та призерами районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Школу прославляють талановиті спортсмени: чемпіони та призери України: Куркін Станіслав – з пресу; Федитник Євген – з метання; Яндульська Світлана – чемпіон Всеукраїнських змагань з легкої атлетики; Приладишева Олена – багаторазовий чемпіон області та району з легкої атлетики, баскетболу та волейболу; Бєлашев Володимир – дворазовий чемпіон району з баскетболу, чемпіон області з легкої атлетики.

Спортивні команди школи вибороли вісім перших місць у рамках районної Спартакіади серед школярів: з волейболу та баскетболу (дівчата), з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу, кульової стрільби, у  змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», а також посіли ІІ місце у районі за результатами Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Як переможець районного та обласного етапу випробувань «Старти надій» команда школи братиме участь у Всеукраїнських змаганнях, а також представлятиме Скадовський район в обласних змаганнях як переможець І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Усім відомо, що крила людині дають розум і знання. Подаровані від народження, збагачені, удосконалені упродовж навчання, вони сяють яскравими барвами інтелекту, творчості, важливих звершень і здобутків.

Окрасою Параду перемог стали вісімдесят два учні, які закінчили навчальний рік лише на високому рівні навчальних досягнень. Крім того 340 учнів з високим та достатнім рівнем навчальних досягнень забезпечили показник якості знань на рівні 60%.

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.