Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Ніколи знову. 1939-1945.

71 рік відділяє нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої в історії людства війни. Але День Перемоги і нині – значиме і хвилююче для кожного українця свято, яке відзначається як данина пам’яті і глибокої поваги до захисників Вітчизни, всіх, хто самовіддано, героїчно, на фронті і в тилу, наближав перемогу.

Напередодні двох визначних дат  – Дня памяті й примирення та  Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  – у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулися святкові заходи, на які були запрошені голова Скадовської районної ради ветеранів Безердян Л.В., ветерани педагогічної праці Іванова Л.П., Знахаренко Н.І., Яковлєва Р.І., Безбражний В.П., Зубелевич С.Г.

Квітами та оплесками зустрічали гостей учні. Був організований святковий концерт. Справжнім фурором стала презентація домашнього музею Другої світової війни семикласником Богдановським Владиславом, який нещодавно очолив Раду старшокласників «Нащадки Перемоги». По закінченню концерту його учасники були запрошені на екскурсію до  шкільного Музею Бойової Слави. Екскурсоводи цікаво розповідали про воєнні подвиги наших земляків, згадуючи славетні імена вчителів школи, учасників Великої Вітчизняної війни, знайомили з подіями та випробуваннями, що випали на долю України в роки війни. 

Подібні урочистості закликають сучасне молоде покоління не забувати жодну героїчну сторінку історії перемоги над нацизмом, надихають продовжувати дослідження історії рідного краю. Ветерани подякували учням, нагадавши про те, що без знань про минуле не можна будувати майбутнє, закликали дітей берегти та примножувати історичні надбання.

9 травня учніський та педагогічний колективи школи взяли участь у міських заходах, щоб віддати данину пам’яті та скорботи тим, хто не повернувся з  фронтів  Другої світової війни, щоб ще раз наголосити “1939-1945. Ніколи знову”.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.