З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Ніколи знову!

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, чоловіків і жінок, воїнів і мирного населення, малих дітей і літніх людей, – усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Напередодні Дня Перемоги у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулися урочисті заходи. Учні мали можливість відвідати шкільний музей Бойової Слави, де юними екскурсоводами проводилися екскурсії, де кожен бажаючий міг одягнути елементи військової форми і потримати в руках деякі артефакти із музейних експозицій.

chevron-right chevron-left

Учні паралелі 9-х класів разом з класними керівниками  й працівниками Скадовської  центральної бібліотеки для дорослих провели інформаційну годину пам’яті «Ніколи знову!». На захід були запрошені начальник відділу культури, молоді та спорту Ольга Василівна Миронець,  доброволець, учасник бойових дій на Сході України, справжній патріот Олександр Леонідович Бухтій, члени дитячої організації “Нащадки Перемоги”, екскурсоводи шкільного музею Бойової Слави.

У своєму виступі Ольга Василівна згадала про воєнне минуле власної  родини, побажала молодому поколінню берегти пам’ять про подвиги справжніх героїв. Зазначила, що наразі головною метою для учнів повинно стати здобуття гарної освіти, бо вони майбутнє України.

У звернені до учнів своєї рідної школи Олександр Леонідович наголосив: «Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє нашої держави. Весь народ нині об’єднався у боротьбі. На полі битви – захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, боронять Батьківщину. Це бійці, що зі зброєю в руках захищають східний кордон, це лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, це волонтери, на плечах яких тримається наша армія».

За підтримки Скадовського краєзнавчого музею школярам була презентована виставка-інсталяція «Маки пам’яті», в якій кожна квітка символізує чиюсь людську долю.

Під час заходу відбулося нагородження учнів-переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів навчальних закладів “Край, в якому я живу”: Богдановського В., Манька С., Гладкого Д., Кожуковського Т. (за віртуальну екскурсію “Артефакти Другої світової війни”), Зелєніна В., Кожуковського Т. (за екскурсію “Герої ХХІ століття”). Крім того, учень 7Б класу Зелєнін Віталій педагогічному колективу школи передав подяку від командира 93 окремої механізованої бригади ЗСУ Клочкова В.В. за підтримку воїнів, за виховання патріотизму у  підростаючого покоління, за наближення Перемоги спільними зусиллями.

chevron-right chevron-left