З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Новий рік у дружній шкільній родині

Скадовська загальноосвітня школа №3 минулого року відзначила своє 65-річчя. А чудовим завершенням ювілейного року стало спільне ювілейно-новорічне свято – по-домашньому щире і тепле.
Зустрілися ті, хто сьогодні працює в школі і дає дітям міцні знання, а також ветерани педагогічної праці всіх років. Ветерани – не часті гості у школі, адже розуміють: йде навчально-виховний процес, у вчителів все розписано по хвилинах, тому зловживати їхнім дорогоцінним часом не варто. Та коли випадає нагода побувати в школі під час свят, на відкритих уроках, ветерани завжди із задоволенням поспішають на ці прекрасні заходи, і кожного привітно зустрічає весь педагогічний колектив.
Цього разу ми, ветерани, не могли не відмітити чимало позитивних перетворень, які відбулися у навчальному закладі. Школа дуже змінилася, має сучасний вигляд, дуже охайна та чиста, всі приміщення, кабінети гарно оформлені, милує око доглянутий квітник та шкільне подвір’я.
Але найбільше вразив колектив – молодий, талановитий, який вміє і працювати, і чудові свята організовувати. На цьому ювілейно-новорічному святі лунали численні привітання та подяки школі, вчителям та дирекції, працівникам усіх служб.
А на екрані – історична довідка про створення Скадовської ЗОШ №3, її перше приміщення, учні, перший директор…
У святковій залі прозвучали слова про те, що молоді вчителі – це ніби великий букет різних квітів, кожна з яких по-своєму красива. А педагоги з більшим стажем – це ті (нехай не три, а більше) кити, на яких тримається і виконує свою святу справу школа. За це і директору Тетяні Іванівні Гузенко, і всьому навчальному закладу наша вдячність і повага.
 Ми отримали справжню насолоду від зустрічі, позитивну енергетику. Повернулися в минуле, так, ніби й не було тих 40-50 років!

За дорученням ветеранів педагогічної праці Скадовської ЗОШ №3,

вчителі-пенсіонери Ф.Н.ЗОЛОТУХІНА, П.І.ШАХМІНА

 

 

 

 

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.