Охорона праці очима дітей

VІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні, який відзначається щорічно 28 квітня. Метою проведення Конкурсу є формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці, акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках, профілактика виробничого травматизму, привернення уваги суспільства до проблем у сфері охорони праці, популяризація сучасних підходів до управління охороною праці. Ну і звичайно, як і кожний творчий конкурс, даний захід спрямований на активізацію творчого потенціалу дітей і молоді та їх підтримку.

Конкурс складається з двох етапів: І етап – відбіркові регіональні тури та ІІ етап – фінал та оголошення переможців.

Регіональний тур конкурсу у Скадовському районі проходить вже вчетверте, починаючи з 2014 року. А організує його відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, який очолює Микола Карауш. Він та працівники Фонду забезпечили проведення конкурсу на належному рівні і цього року. 9 лютого компетентним журі під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Павленка  були підведені підсумки І туру конкурсу.

Грамоти міського голови переможцям наймолодшої вікової групи, від 6 до 10 років, вручав перший заступник голови Олександр Грищенко. А отримали їх: Волошина Ксенія (І місце), Савчук Діана (ІІ місце) та Цибель Анастасія (ІІІ місце).

У віковій групі від 15 до 18 роківу були нагороджені за І місце – Олена Варельджи, за ІІ місце  – Тетяна Ільїна, єдина переможниця з сільської, Таврійської школи, яка до того ж займається малюванням самостійно, та за ІІІ місце – Анастасія Мотовиловець.

Переможці конкурсу отримали не тільки грамоти, а ше й подарунки. А продовжилось свято за солодким столом від приватних підприємців міста, що підтримують талановиту молодь. Світланою Дервоєд, Іриною Клочко, Олександром Липаєм, а також керівництвом ТОВ “Віндкрафт” та ПП “Максим” були надані солодощі, вони ж порадували дітей і подарунками.

chevron-right chevron-left