Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

«Велика книга природи написана математичними символами»

«Велика книга природи написана математичними символами», –  сказав  свого часу італійський фізики Галілео Галілей. Ніколи ще математика не була настільки всеосяжною і  важливою наукою для людей, як сьогодні. Ця наука розвивається так стрімко, так часто робляться в ній нові відкриття, що передбачити те, якою вона буде завтра неможливо. Одне можна стверджувати із впевненістю: в майбутньому математика стане більш могутнішою,  важливішою і потрібнішою для людства, ніж сьогодні.

Із 16 по 20 березня 2015 року в Скадовській ЗОШ І-ІІІ №3 було проведено тиждень математики. Його мета полягала у формуванні пізнавального інтересу учнів до вивчення предмету, розкритті краси математичних понять, поглибленні здобутих на уроках знаннях, ознайомленні школярів із життям відомих вчених.

Усіх, хто знає математику, хто нею цікавиться, було запрошено до незвичайної країни, де розмовляють мовою цифр і чисел, де панує порядок і логіка, система і стабільність, вишуканість і творчість.

Учителі математики організували і провели цікаві та змістовні позакласні заходи:

– Випуск стіннівок «Математика навколо нас»

– Конкурс математичних загадок для учнів 5-х класів

– Виставка учнівських робіт: проектів, повідомлень, малюнків

– Конкурс малюнків «У світі математики»

– Конкурс математичних віршів серед учнів 6-х класів

– «Геометричний з’їзд» для учнів 8-х класів

– Математична вікторина для учнів 10-х класів

– Усний журнал «Математика у світі професій» для учнів 11-х класів.

Крім того, традиційним у навчальному закладі стало проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» (координатор Мірошніченко Р.І.), мета якого – залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Особливістю конкурсу є те, що у ньому немає ані переможців, ані переможених. Кожна дитина знає, що участь у конкурсі – це, насамперед, її власна перемога. Перемога над собою, над своєю байдужістю. Перемога зацікавленості над її відсутністю. Перемога бажань більше знати та вміти. Конкурс «Кенгуру» – це свято логіки, кмітливості, зацікавленості. Він дає можливість проявити себе, позмагатися, виділитися серед інших. Цього року в конкурсі взяли участь більше 120 учнів 2-11 класів.

Після підбиття підсумків були визначені й нагороджені переможці різних заходів, проведених у рамках шкільного тижня математики.

IMG_3540

IMG_3451

IMG_3407

IMG_3473

IMG_3417

IMG_3526

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.