З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Про Відкритий урок читання

Відповідно до наказу №31 комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Херсонської області від 16.09.2013 року про проведення щорічного Відкритого уроку читання, з метою підтримки та стимулювання дитячого читання як засобу формування особистості, важливого чинника духовного потенціалу суспільства, пропаганди читання як заняття цікавого і корисного, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у Скадовській ЗОШ  I – III ступенів №3 був розроблений комплекс заходів для учнів різних вікових груп.

       Для учнів початкової школи  були проведені Відкриті уроки читання з використанням  інтерактивних методів залучення юних читачів до бібліотеки. Так з учнями 2-А класу ( вчитель Пашкова С.А.) був проведений урок-подорож «Познайомся з книгою». Для учнів 3-А  ( вчитель Шаповал Т.В.) та 3 – Б класів

 ( вчитель  Чумаченко Л.М. ) були проведені уроки-подорожі: «Як з’явилася книга» та «Як жила книга за часів Київської Русі». Цікаві уроки-вікторини відбулися з учнями 1 –А класу (вчитель Правосудова Д.О.)    «Книга – твій найкращий друг», 2 – Б класу  (вчитель Василенко О.М.) – « Книги читати – усе знати», 4 – Б класу ( вчитель Чиженко Т.В.) – « У світі казки чарівної», 4 – В класу ( вчитель Бабенко С.О.) – « Як до нас прийшла книга», 4-Г класу (вчитель Гончарова М.І.) – «Сторінками улюблених книжок».

       Учні 5-В та 5-Б класів побували на екскурсії в шкільній бібліотеці та ознайомилися з багатим книжковим фондом, інтерактивними виставками, тематичними полицями та сучасним бібліотечним стендом. В 5 – 11 класах пройшли інформаційні години на тему «30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек». Школярі брали участь в акції «Улюблену книгу – шкільній бібліотеці», завдяки якій книжковий фонд книгозбірні поповнився 165 примірниками книжок.

     Учнів 5-х класів запросили до актової зали школи для участі у Відкритому уроці читання «Подорож по країні Книгарії». Метою цього заходу було розширити та поглибити знання учнів про роль книги та читання  в духовному розвитку людини через уявну подорож до країни Книгарії, розвивати  у дітей мотивацію до читання, включення читання в структуру основних потреб школярів.       Бібліотекарі школи підготували книжкову виставку «Чарівний світ книги», стенд з висловлюваннями видатних людей про книгу та читання. Вчитель української мови та літератури Ковтун Г.С. підготувала з учнями 5 – Б класу привітання та інсценування до уроку-подорожі. Школярі переглянули відеофільм про історію створення книги, побували  на 6-х зупинках уявної подорожі: «Історична», «Хвилинка-цікавинка», «Казкова», «Бережлива», «Бібліотечна», «Поетична».  

       На заході були присутні бібліотекарі центральної районної бібліотеки для дітей та юні поетеси Скадовської ЗОШ №3: учениця 10 – А класу Павловська Дар’я та учениця 6 – В класу Гудим Анастасія. П’ятикласники уважно слухали виступ шкільного бібліотекаря Шушковської О.П. та переглянули презентацію про роботу шкільної бібліотеки. Бібліотекарі центральної районної бібліотеки для дітей запропонували учням перегляд реклами бібліотеки та подарували «Пам’ятки юному читачу». Дуже сподобалися дітям виступи  юних поетес Павловської Дар’ї та Гудим Анастасії, які презентували збірки своїх творів: «В моєму серці Україна», «Все те, що я люблю», «Оповідання».

IMG_4502

IMG_4537

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4511

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.