QUIZ KIDS для учнів 5-Б класу

03 вересня 2019 року Скадовська бібліотека для дітей КЗ «Скадовська ЦБС» зустрічала учнів 5Б класу Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Їх класний керівник Олена Леонідівна Нікішенко, давній друг  книгозбірні, вирішила познайомити свій новий клас із бібліотекою та її нестандартними послугами: клубами вихідного дня, майстер-класами, можливістю провести свій День народження та багато інших цікавинок для юних користувачів.

Бібліотекарі Галина Сергіївна Гребень та Інна Сергіївна Мотовильник підготували для дітей незвичний захід «Квіз». Квіз (від англ. Quiz – іспит, вікторина) – інтелектуально-розважальна гра, яка зародилася в Англії ще в 70-х роках.  Саме вона стала родоначальником українських інтелектуальних битв, таких як «Що? Де? Коли?», «Брейн-Ринг» та «Своя гра».   Однак, на відміну від телевізійних шоу, квіз – це весела гра у галасливій компанії.

Неформальна атмосфера, невимушене суперництво, цікаві завдання та спілкування – це те, чим приваблює ця гра кожного учасника, раз і назавжди. Це чудова можливість, не лише проявити свої лідерські якості, а й згуртувати дітей, навчити працювати у команді. Тематикою цієї гри були бібліотека, найнеймовірніші книги у світі та цікаві історії. Звичайно, не оминули і знайомство з поняттям “екранізація”. Година гри сплинула непомітно. Усім було цікаво, як самотужки написати цю гру, аби за обраною тематикою пограти разом з друзями удома. Кожен присутній отримав на згадку про цю зустріч не тільки чудові враження, а й книжкові закладинки, виготовлені бібліотекарями власноруч.

За матеріалами ibraryskad.blogspot.com/2019/09/quiz-kids.html?spref=fb&fbclid=IwAR2HkEOpMviLVyr6qyM7F9SBVVBAZu_IXeXapzXoSBo4kZ9H7uzn7eQTQU4

chevron-right chevron-left