З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Щасливою є та людина, яка творить добро

Був час, коли боги існували, а люди і звірі ще ні. Їх боги  ще ліпили в підземеллі. І перед тим, як мали появитися звірі, Епіметей, брат Прометея,  почав розподіляти здібності між ними: одним дав силу без швидкості, іншим – швидкість без сили, третіх нагородив здатністю літати.

Але був  Епіметей не дуже мудрим і не помітив, що роздав усі здібності безсловесним створінням, а рід людський іще нічим не прикрасив. І коли подивився Прометей на плоди праці свого брата, то побачив, що людина не одягнена і не взута, без домівки та без зброї, а вже наступив той день, коли треба було вийти людині на віт Божий. І от, щоб допомогти людям, вирішив Прометей вкрасти у бога-коваля Гефеста його мистецтво, а в богині мудрості Афіни – її майстерність. І подарував Прометей  людям уміння працювати і мислити, а також подарував їм украдений з неба вогонь.

Так люди оволоділи умінням підтримувати своє  існування, вони винайшли житло, одежу, взуття. Але жити їм було все одно погано, і багато з них гинуло у боротьбі зі звірами, бо ще не володіли мистецтвом жити в суспільстві. Якщо і збиралися вони разом, то у них одразу ж  починалися сварки і непорозуміння, ворожість і ненависть, і знову доводилися їм розселятися і гинути.

Злякався тоді Зевс-громовержець, що загине усе людське плем’я, і вирішив ввести посеред людей добро, сором і правду, щоб вони служили окрасою поселень і засобом для встановлення дружніх зв’язків поміж людей.

Так що за легендою ДОБРО – ОКРАСА ЛЮДСТВА.

У наш непростий час людство задихається у жалюгідній атмосфері зла, агресії, ненависті. Треба зробити крок боротьби проти цих ганебних явищ суспільства. Творити добро, проявляти милосердя, бути ввічливим, любить усіх і усе, що нас оточує – це так просто. Але…

Людських бажань стає все більше й більше,

То те нам спати не дає, то се…

Придбай одне – і вже дивись, за іншим

Помчав: а раптом знов повзе?

Є поміж нами і багаті, й бідні,

Кому що треба – доля не пита,

Та є другії речі, всім нам необхідні:

На світі – мир, а в душах – доброта.

17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти (англ. Random Acts of Kindness Day). У цей день в Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 соціально-психологічною службою було проведено акцію,  мета якої  –  нагадати п’ятикласникам  про значення Добра в нашому житті, силу Світла на кожному кроці, а також про важливість таких, на перший погляд, елементарних речей, як подяка, посмішка, підтримка гарним словом.. Під час акції учням було запропоновано пограти в гру «Мішечок добра», після чого  кожному було прикріплено в щоденник маленьке нагадування про те, що  щасливою є та людина, яка творить добро.

chevron-right chevron-left