З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Ще раз про безпеку в Інтернеті

У всьому світі діти та підлітки є найбільшими користувачами інформаційно-комунікативних технологій, бо широко використовують мобільні телефони, включаючи пересилки МSМ і SМS, шукають інформацію в Інтернеті, розвиваючи свій кругозір знань. Вони пишуть один одному листи та відправляють їх  електронною поштою, створюють власні блоги, спілкуються в чатах та соціальних мережах, обмінюються музикою та фільмами, обговорюють проблеми в форумах, розвиваючи своє мовлення, пам’ять, використовують веб-камеру, skype, та грають в ігри в режимі он-лайн.

Ніколи раніше не було так легко, швидко та зручно знайти людей будь-якого віку, соціального статусу, статі, національності, рівня досвіду й дискутувати з ними на теми, що є цікавими для певних груп.

Безумовно, Інтернет є не тільки безпечним, але й небезпечним. Надмірне перебування дітей за комп’ютером може мати  серйозні наслідки: ізоляція сором’язливих дітей, відволікання їх від інших видів діяльності, таких як виконання домашньої роботи, заняття спортом, сон, спілкування з іншими дітьми нецензурною лексикою.  Також в мережі Інтернет швидко розвивається злочинне спілкування. Агресивно налаштовані особи у своїй діяльності розповсюджують віруси.  В режимі он-лайн відбувається торгівлею людьми та дітьми, розповсюджуються фільми з використанням насильства та жорстокості над неповнолітніми, порнографії, зокрема, дитячої, залякування та приниження. Окремі групи людей залучають неповнолітніх до наркотичних засобів, штовхаючи їх до ігрової залежність з негативним змістом, до суїциду та  участі в молодіжних агресивних течія,

Тому соціально-психологічна служба Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 провела виховні години з учнями 5-7-х класів на тему «Безпека в Інтернеті». Їх мета – розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями. Разом з учнями було розроблено поради по використанню безпечного Інтернету та його ресурсів, які закріпили на «Global network».

chevron-right chevron-left