Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Що ми знаємо про насилля в сім`ї?

   Відзеркалене в реальних фактах життя  змушує нас задуматися над різними питаннями. Як ми живемо? Як ставимося один до одного? Що змушує близьких дорогих нам людей бути жорстокими? Чому дорослі знущаються над дітьми? Чому діти виростають душевно пораненими, понівеченими, у них зникає відчуття захищенності? Чому вони губляться в цьому світі?

 Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини.  Це питання обговорювалося під час районної конференції з представниками правового клубу “Ерудит” та юридичною спільнотою Скадовського району на тему “Насилля в сім`ї та насилля над дітьми”, яка відбулася 11 листопада 2015 року. Учні 9-10-х класів школи (Соценко А., Якименко А., Мурзак Л., Сирота Д., Нікішенко Є., Мурадли Н.)  показали, що є небайдужими до даної  проблеми і готові брати свідому участь в її розв’язанні. Тому наші школярі під час заходу  виступили з такими пропозиціями:

  • Розробити заходи стратегічного характеру, розвивати і підтримувати програми, спрямовані на викоренення насильства.
  • Регулярно проводити моніторинг і оприлюднити офіційну правдиву статистику щодо кількості дітей, які підвернені насильству у сім’ї
  • Розробити стратегію впровадження освітніх програм та залучати дітей до їх реалізації.
  • Привернути увагу суспільства до проблеми  подолання насильства в сім’ї  через засоби масової інформації.
  • Залучити дітей до вирішення проблеми подолання насильства в сім’ї і дозволити їм брати участь в процесах прийняття рішень.

Сподіваємося, що силами кожного з нас ми зможемо вирішити цю проблему. Залишається не заплющувати очі, а працювати усім разом заради нашого спільного майбутнього. Сім’я – це простір любові!

image

image (1)
image (6)image (8)
image (8) 

 

 

 

 

 

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.