Спортивна гордість ліцею

 

IMG_0003

Дьячкова Ольга Сергіївна, майстер спорту міжнародного класу, неоднократна чемпіонка України та Європи з важкої атлетики, член національної збірної України,  тренер з важкої атлетики Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури

IMG_0002

Чумак Дмитро Віталійович, Заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіон України з важкої атлетики, капітан чоловічої команди Національної збірної України, бронзовий призер ліцензійного чемпіонату світу в м.Хьюстоні 2015 року, член  олімпійської збірної України 2016 року (VІ місце, м.Ріо-де-Жанейро, Бразилія), срібний призер Чемпіонату світу (Ашгабад, 2018 р.), золотий призер Кубку світу в Римі (2020 р.)

 Дудченко Катерина  Дудченко Катерина Вікторівна, майстер спорту України, чемпіонка України з академічного веслування, член збірної команди України від Херсонської області, срібна призерка чемпіонату Європи  з академічного веслування (2018 рік), учасниця чемпіонату світу з академічного веслування

https://uk.wikipedia.org/wiki/%Чумак Дмитро%87ВІТАЄМО

Чумака Дмитра, який у вазі до 109 кг підняв 405 кг (180 + 225), ставши золотим призером Кубку світу в Римі (2020 р.)!

 «Я радий, що мені вдалося показати такий результат. В новій ваговій категорії я покращив своє особисте досягнення на 12 кг та випередив срібного призера в сумі на 1 кг. Без спортивного клубу «Епіцентр» та уваги особисто Олександра Гереги це було б неможливо. Але ніколи святкувати — треба готуватись до Токіо!», — сказав Дмитро Чумак.

chevron-right chevron-left

 


ВІТАЄМО

Чумака Дмитра, який став срібним призером Чемпіонату світу в Ашгабаді у ваговій категорії до 102 кг. Свій виступ Дмитро завершив із сумою двоборства 393 кг. Також, в активі у нашого важкоатлета бронза в ривку (176 кг) і срібло в поштовху (217 кг)! Вітаємо Дмитра, його тренерів та всю українську важкоатлетичну спільноту з медалями чемпіонату світу! На літніх Олімпійських іграх, що проходили в Ріо-де-Жанейро в 2016 році, важкоатлет Чумак Дмитро посів шосте місце з результатом  387 кг, таким чином ввійшовши  до десятки найкращих спортсменів  в даному виді спорту.

chevron-right chevron-left

НАШІ ВІТАННЯ!

      Під час святкування Дня міста, 23 вересня 2016 року, Чумака Дмитра нагороджено  відзнакою Скадовської міської ради «Почесний орден міста» за визначні досягнення у створенні позитивного іміджу міста Скадовська, розвиток його інфраструктури, збагачення добробуту громади міста та з нагоди 122-ї річниці заснування міста Скадовська.

img_7558