Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

STEM-освіта в дії: робототехніка й конструктори Lego

У наш час інформаційні технології інтенсивно впроваджуються в усі сфери життя людини: побут, виробництво, послуги тощо. Таке впровадження потребує велику кількість кваліфікованих ІТ-спеціалістів. Як наслідок, сучасна освіта має швидко адаптуватись до потреб суспільства і надавати учням такі знання, які у майбутньому дозволили б учням стати конкурентноспроможними фахівцями ІТ-індустрії. Закладати фундамент навичок програмування необхідно з початкової та середньої школи. Важливу роль у цьому процесі відіграє впровадження робототехніки у навчальний процес, адже на уроках учні самостійно створюють роботів і програмують їх на виконання певних дій.

У Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 під керівництвом учителів інформатики Соценка В.В. та Яблоня В.П. учні на заняттях з робототехніки за допомогою конструкторів Lego знайомляться із законами реального світу й ообливостями сприйяття цього світу кібермеханізмами.

 

chevron-right chevron-left