День Захисника України

13.10.2019 0

Напередодні Покрови, коли в Україні вшановують славне козацтво, учні, члени педагогічного колективу 11 жовтня  стали учасниками міського заходу, присвяченого Дню Переглянути

СТРАШНА СТОРІНКА ІСТОРІЇ

В історії нашої країни є чимало трагічних сторінок. Одна із них – Голодомор. Мабуть, немає в Україні родини, яка б не відчула його страшні наслідки. Так напередодні дня пам’яті по загиблим у голодні роки 1932 – 1933 років із ініціативою провести тематичний захід до учнів 7-В класу Скадовської ЗОШ І –ІІІ ступенів №3 звернулися працівники міського краєзнавчого музею. Школярі з інтересом розглянули пропозицію. Багато говорити не довелося, щоб пояснити, наскільки серйозна та болюча тема розмови. Усі організаційні моменти було вирішено.

І 26 листопада 2015 року перед нами гостинно відчинилися двері музею. Із перших хвилин перебування в ньому була відчутна атмосфера тих далеких, але непростих через людські переживання, днів. Працівники музею змогли віднайти унікальні речі, що допомогло ще глибше зрозуміти, що ж такого страшного відбувалося в 1932-1933 роках.

А головне – на захід запросили людей, яким довелося пережити ці страхіття. Згадувати ті дні важко, тому на обличчях присутніх можна було побачити і страх, і співпереживання, і сльози. Пам’ять по загиблим ушанували хвилиною мовчання, запаливши свічу.

Хай ніхто і ніколи не знатиме цього страшного слова – голод!

Члени гуртка

«Практична риторика»

046

041

034

012

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.