Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Тепла зустріч із воїнами-земляками

Війна – це жах… Війна – це біль… Війна – це  смерть… Офіційно її немає, але вона поряд щодня. І поруч з нами ті, хто став на захист української держави, – її герої.

12 травня 2015 року в  читальному залі Скадовської районної бібліотеки відбулася зустріч учнів-десятикласників та учителів школи із нашими земляками, учасниками Антитерористичної операції на Сході України: Павловим Дмитром, Ільченко Альбертом, Сагакяном Геннадієм, Найденком Олександром (21 батальйон територіальної оборони “Сармат”), Бословяком Михайлом (79-а окрема аеромобільна бригада), Марчуком Андрієм (батальйон  імені генерала С. Кульчицького Національної гвардії України).  Доброта і милосердя поєднали серця присутніх у залі. Адже двоє із запрошених воїнів – Ільченко А. та Павлов Д. –  є випускниками нашої школи.

Хлопці щиро ділилися враженнями про свої нелегкі воєнні будні, що проходили в  холодних бліндажах та окопах, в яких душу зігрівали дитячі малюнки, обереги та листівки, слова підтримки рідних та друзів. Свої розповіді про місця бойових дій та місця дислокації супроводжували презентаціями світлин, зроблених  під Донецьком, Дебальцевим, Слов’янськом, Краматорськом, Маріуполем, Гранітним та іншими населеними пунктами. Бійці дякували волонтерам і всім небайдужим землякам за той внесок, який вони роблять  задля зміцнення армії. Воїни із задоволенням давали відповіді  на запитання десятикласників про сучасне оснащення армії, про  екіпіровку солдат та їхнє харчування, про моменти небезпеки та хвилини тиші на передовій, про полонених, про зраду і справжню чоловічу дружбу. У своїх виступах хлопцям вдалося донести до кожного присутнього головну думку про те, що  на війні відбувається переосмислення  цінностей, змінюється відношення до життя. Як сказав Михайло Бословяк: «Там життя інше. Ти – частинка цілого. Усі, хто поруч з тобою, – твої друзі. І ти готовий віддати життя, щоб врятувати інших».

Велике задоволення отримали учні 10-х класів, приміряючи на собі військові кевларові каски, бронежилети, роздивляючись вміст сучасної аптечки першої допомоги.

На свою адресу  воїни почули слова подяки від  учителів та  школярів за патріотизм, витримку, мужність, самовіддану службу на благо України та її народу.

Ми пишаємося нашими земляками-героями, які за першим покликом стали на захист української землі від ворога!

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

P1020026

P1020042

P1020047

P1020031

P1020021

P1020018

P1020013

P1020015

P1020005

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.