Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Цінність християнського покликання

20 травня 2016 року на базі Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проведено районний семінар учителів християнської етики «Урізноманітнення видів діяльності й розвиток творчості учнів на уроках християнської етики».

«Особливий вплив на українських дітей і молодь має християнська мораль, а християнська етика несе і втілює в собі  те найблагородніше, що має бути властиве  кожній людині» – вважає вчитель основ християнської етики загальноосвітньої школи І-ІІІ №3 Клочан  Анастасія Геннадіївна, яка своє переконання намагалася донести до учасників семінару через показовий, нетрадиційно проведений урок. Учні розвивали навчальну компетентність через сферу пізнання, ігрову, практичну діяльність, працюючи у групах, парах. Педагог використала мультимедійні презентації, театральні сценки тощо. Присутні «вирушили» в мандрівку стежинами добра та милосердя.

Під час семінару педагоги  вкотре  довели, що  духовне виховання – це постійний процес, який  є вічним, бо  ніколи не  завершується.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.