З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Цінність християнського покликання

20 травня 2016 року на базі Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проведено районний семінар учителів християнської етики «Урізноманітнення видів діяльності й розвиток творчості учнів на уроках християнської етики».

«Особливий вплив на українських дітей і молодь має християнська мораль, а християнська етика несе і втілює в собі  те найблагородніше, що має бути властиве  кожній людині» – вважає вчитель основ християнської етики загальноосвітньої школи І-ІІІ №3 Клочан  Анастасія Геннадіївна, яка своє переконання намагалася донести до учасників семінару через показовий, нетрадиційно проведений урок. Учні розвивали навчальну компетентність через сферу пізнання, ігрову, практичну діяльність, працюючи у групах, парах. Педагог використала мультимедійні презентації, театральні сценки тощо. Присутні «вирушили» в мандрівку стежинами добра та милосердя.

Під час семінару педагоги  вкотре  довели, що  духовне виховання – це постійний процес, який  є вічним, бо  ніколи не  завершується.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.