З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

ТИЖДЕНЬ ПРАВА В ШКОЛІ

60392415

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

З  05 по 09 грудня 2016 року в Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся Тиждень права. Класними керівниками 5-11-х класів були організовані та проведені години спілкування на тему “Великі права маленької людини в Конвенції ООН про права дитини”. Учитель правознавства Білоус Л.С. залучила учнів 9-х класів до Всеукраїнського уроку “Права людини”. Десятикласники взяли участь у роботі круглого столу на тему “Розуміємо права людини”. Учні 9-10-х класів отримали можливість продемонструвати свої знання в галузі  права, змагаючись командами в інтелектуальному марафоні  “Кращий знавець прав людини”.

chevron-right chevron-left

 Практичним психологом Лісниченко О.Г. та соціальним педагогом Шершень Т.І. протягом тижня для батьків учнів 5-11-х класів було проведено психолого-педагогічний лекторій з превентивного виховання та попередження насилля в сім’ї. Цікавими та корисними для батьків стали матеріали проведених лекції на різну тематику: “Дитячий суїцид: міф чи реальність?”, “Насилля в сім’ї – актуальна проблема сьогодення”, “Роль сім’ї у формуванні рівня соціалізації, достатньої для ствердження дитини”.

chevron-right chevron-left