З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

Серед предметів, що вивчаються в загальноосвітній школі, чи не найвищий виховний та розвивальний потенціал має мистецтво з притаманним йому впливом на свідомість і підсвідомість особистості, на інтелектуальну та емоційну сфери, на моральне і фізичне здоров’я людини.

З 27 лютого  по  03 березня 2017 року в школі проходив Тиждень предметів художньо-естетичного циклу.

Розпочався тиждень  майстер-класом   з декоративно-прикладного мистецтва у техніці аплікація (або “друге життя старих журналів”) на тему “Музика в мистецтві. Народні музичні інструменти” для учнів  7Б та 7Г класів.  28 лютого було проведено батл з художної культури серед  дев`ятикласників, під час якого  учні  отримали змогу продемонструвати свої знання з цього предмету. Перемогу в змаганнях отримали учні 9-В класу, ІІ місце посіли учні 9-А класу,  ІІІ місце – учні 9-Б класу.

02 березня  учитель мистецтва Шешина М.І. провела інтегрований урок “Весні назустріч”. Під музичні шедеври світових класиків  Фредеріка Шопена, Поля Сенневіля школярі  милувалися пробудженням природи, красою первоцвітів рідної України разом з гостем Шешиною Н.В., працівником Національного природного парку “Джарилгацький”. Учні розгадували акровірші, брали участь у  майстер-класі з декоративно-прикладного мистецтва, під час якого виготовляли вітальні листівки “Квіти в долонях” в техніці аплікація, присвячені Всеукраїнській екологічній акції “Збережімо первоцвіти”.

Неабияке естетичне враження справила на  школярів і  педагогів  виставка з образотворчого та музичного мистецтва “Вернісаж мистецтв”, організована вчителями мистецтва Шешиною М.І. і Шершень Т.І., а також вчителем музичного мистецтва й педагогом-організатором Ямшинською О.О.

chevron-right chevron-left