З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

В гостях у мера міста

6 квітня 2017 року до виконавчого комітету міської ради завітали школярі 3-А класу Скадовської ЗОШ №3 разом з класним керівником Адзимою Тетяною Миколаївною  з пізнавальним візитом. Маленьких скадовчан цікавило все! Що робить ця гарна тьотя за великим красивим столом? Чим саме займається міський голова та його команда, що і для чого знаходиться в кабінеті міського голови? І взагалі — чи не нудьгує він на роботі? А ще, що знаходиться за кожними дверима довжелезних, як здалося дітям, коридорів. Міський голова розповів дітлахам про роботу міського голови, показав межі міста на карті, розповів про кубки, безліч яких розміщені на полицях в кабінеті. Діти розповіли і про свої досягнення: хто в спорті, хто в навчанні. Олександр Юрійович показав на проекті, як зміниться Центральна алея міста в найближчий час. Чомучки побували в сесійній залі, дізнались хто такі депутати і яка їх роль в житті міської громади, познайомились з депутатом Артуром Терьохіним, який завітав до міського голови, та запросив дітей у вихідний на першу гру скадовської команди футболістів у місті.

Міський голова Олександр Яковлєв, його заступник Анатолій Розумний та секретар виконкому Лілія Козел провели екскурсію приміщення виконавчого комітету міської ради, заглянувши за двері майже кожного кабінету, де їх радо зустрічали спеціалісти, пояснюючи кожен свою роль в житті міста та дали відповіді на всі запитання дітлахів. Наче зграйка пташок, не відставали вони від провожатих.

І не з порожніми руками завітали школярі, вони привітали всіх з прийдешніми Пасхальними святами, подарували гарнющий кошик з крашанками, оформленими в техніці “Декупаж” власними руками, а ще запропонували на Центральній площі встановити великі макети Пасхальних крашанок, щоб діти всього міста змогли їх розфарбувати своїми руками.

На прощання, школярі подякували присутнім та всім спеціалістам виконкому міської ради за плідну працю, а міський голова подарував дітям книжки скадовського краєзнавця Олега Лиховида “Вулиці рідного Скадовська” та пізнавальну літературу про найкраще місто на Землі.

 

chevron-right chevron-left