ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ

30 січня 2015 року у Скадовській школі №3  відбувся вечір зустрічі випускників – свято, яке об’єднало випускників різних поколінь, подарувало незабутні враження і приємні спогади, допомогло перегорнути сторінки шкільного літопису. Тепла зустріч у стінах рідної Альма-Матер  повернула учасників свята  у роки щасливого дитинства та романтичної юності, які залишилися в пам’яті кожного, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі.

Ідуть роки. Час змінює землю, суспільство, людей. І тільки школа залишається незмінною частиною життя кожної людини.

Скадовська школа №3 дала путівку у життя багатьом своїм вихованцям: тим, хто сьогодні підкорює науковий олімп у стінах вітчизняних та зарубіжних вишів, і тим, хто,  здобувши професію,  знайшов  достойне місце в житті. Школа пишається своїми випускниками-спортсменами, серед яких є неоднократні чемпіони України та Європи. Нашою горідістю є бійці Збройних Сил України – солдати та офіцери,  – які ціною власного життя боронять мир і спокій на Сході України, відстоюючи територіальну цілісність нашої держави.

Навчальний заклад  дякує своїм випускникам за те, що вони в житті стали відмінниками, адже їм вдалося  скласти  найголовніший іспит – вберегти честь і гідність  рідної школи.

DSCN0116

DSCN0112 DSCN0103

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.