З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Весняні канікули з англійським присмаком

28 березня 2016 року відбулася чергова зустріч учасників мовного табору «Global English» для 7-8 класів. Гостинно вітала усіх юних знавців та любителів англійської мови Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3. Табір відвідали 27 дітей, серед яких були учні Скадовської ЗОШ №3, Скадовської ЗОШ №2, Ульянівської та Шевченківської шкіл. Мета зустрічі – ознайомити учнів зі святами та традиціями Великої Британії, розвивати комунікативні навички учнів, прищеплювати любов до іноземної мови та повагу до традицій і звичаїв інших країн.

Перше заняття розпочала молодий спеціаліст Скадовської ЗОШ №3 Гаркуша Анастасія Ігорівна. Воно було присвячене відомому і «смачному» весняному святу Pancake Day. Учні занурилися не тільки в історію свята, а й у справжнє кулінарне шоу, пізнавали традиції святкування, виконуючи цікаві інтерактивні завдання, розв’язуючи кросворди та беручи участь у традиційних британських перегонах з млинцями. Результатом стала проектна робота учасників у групах з приготування млинців з різними начинками! Організовувати роботу табору допомагала учитель англійської мови Каралазар Ганна Леонідівна.

Вивчення весняних свят було продовжено під керівництвом молодого креативного педагога Грюкової Ольги Володимирівни, яка розділила учасників табору на чотири креативні групи: The Queen’s Day, Shakespeare’s Day, Pancake Day, Earth Day. Свою подорож святами учні розпочали зі станції Romeo and Juliet, де мали змогу поставити виставу Шекспіра й проявити свої акторські вміння. Наступна зупинка Writers надихнула учнів на складання поезії. Станція Quiz допомогла перевірити знання учнів з теми «Великобританія». Завершенням цього феєричного дійства стала станція Karaoke.

Приємно відзначити, що під час заходів учасники табору були ініціативними та енергійними, продемонстрували високий рівень знань та зацікавленість у вивченні англійської мови, проявили творчі здібності та акторську майстерність. Учні висловили свою вдячність учителям та з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

англ6англ 5

англ4англ3

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.