Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Вітаємо кращих читачів Скадовського району

18 березня 2016 року в  Скадовській районній бібліотеці для дітей  відбувся  ІІ (районний) етап обласного конкурсу на звання найкращого читача «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини». У конкурсі  змагалися найактивніші та найзавзятіші читачі Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, переможці  шкільного етапу – Уманський Андрій (7В клас) та Хандусь Любов (6В клас). Ці учні показали  неабияку  читацьку активність, високий рівень ерудиції, вміння стисло й аргументовано  висловлювати свої враження від прочитаного,  артистизм та творчий підхід до підготовки виступу.   Наші конкурсанти впевнено презентували  свої улюблені  твори сучасних українських дитячих письменників: Наталії  Щерби «Часодії» та Ірини Хомин «Із серії «Життя видатних дітей. Про Карла Гаусса, Астрід Ліндгрен, Нікколо Паганін  та Соломію Крушельницьку».

За результатами творчого змагання Андрій та Любов стали абсолютними переможцями, посівши І місце. Саме вони представлятимуть  наш район на ІІІ етапі конкурсу, який відбудеться в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Побажаємо  переможцям успіху, віри у власні сили та беззупинного бажання пізнавати світ літератури!

Дякуємо шкільним бібліотекарям Шушковській О.П., Ткаченко Г.В., вчителям Буравцовій Є.Б., Шведі Л.В. за популяризацію кращих зразків вітчизняної та світової літератури, за прищеплення дітям любові  до читання!

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.