З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Вітаємо найкращого читача Херсонщини

21 квітня 2016 року в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені  Дніпрової Чайки відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016» – «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини». Саме тут вирішувалася доля головного призу змагання для двох переможців – поїздки до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія» на запрошення ГО «Форум видавців».

Щоб узяти участь у цьому конкурсі, юним читачам – учням 6-7-х класів, необхідно було прийти до своєї бібліотеки і зголоситися до участі в конкурсі, читати книжки, а ту, яка найбільше сподобалася – зуміти якнайцікавіше презентувати своїм одноліткам. А ще – скласти рейтинговий список із п’яти кращих сучасних дитячих книг, які конкурсанти вважають цікавими і рекомендують усім прочитати, та написати власне есе-роздум про книгу, читання і бібліотеки. Скадовщину   представляли учні нашої школи –  шестикласниця Любов Хандусь та  семикласник Андрій Уманський.

Переможцем конкурсу серед семикласників журі визнало Уманського Адрія, якого підготували до участі в інтелектуальному змаганні бібліотекар Шушковська О.П. та учитель української мови і літератури Буравцова Є.Б. Андрій  отримав Почесний диплом переможця та набір нових книг вітчизняних авторів. Подяку від організаторів за плідну роботу з читачами та сертифікат на поповнення бібліотеки новими книгами отримав і педагогічний колектив школи.

Уся шкільна родина Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 вітає Андрія з перемогою і бажає достойно представити  Херсонщину на заключному етапі – Фестивалі дитячого читання «Книгоманія».

chevron-right chevron-left

Уманський

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.