Вітаємо учасників І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

У період з 15 по 23 жовтня  2015 року в Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відповідно до поданого нижче графіка  проходитиме І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15 базових дисциплін. Вітаємо учасників шкільного етапу олімпіад та їх наставників з цією подією! Бажаємо учням продемонструвати свій інтелект, розум і наполегливість у досягненні олімпійських вершин!

 15 жовтня – географія  (поч. о 13.00, ауд. 39,36)

Журі:   Яковлєва С.П. – голова

Бєглєцова І.М. – секретар                                    Христич А.М. – член журі

15 жовтня – інформатика (поч. о 13.00, ауд. 37, 38)

Журі: Лебедєва Н.А. – голова

Соценко В.В.  – секретар                                    Яблонь В.П. – член журі

16 жовтня  – біологія  (поч. о 13.00, ауд.   кабінету біології)

Журі:    Черевко Л.А. – голова

Бондаренко Т.В. – секретар                                             Писарчук О.В. – член журі

16 жовтня –  трудове навчання (поч. о 13.00, ауд. 41, трудовий комплекс)

Журі:      Кушнірук О.В. – голова  Горун С.А..  – секретар

16 жовтня  – астрономія (поч. о 13.00, ауд. кабінету фізики)

Журі:   Лебедєва Н.А. – голова

Яблонь В.П.  – секретар                                         Сирота Л.В.– член журі

19 жовтня – українська мова та література (поч. о 13.00, ауд. 14, 15, 27,  28)

Журі:  Буравцова Є.Б. – голова                                   Мірошниченко В.В.  – секретар

Клименко О.Ю., Гузенко Т.І., Климко В.М., Жигаренко М.В. – члени журі

19  жовтня –   екологія (поч. о 13.00, ауд. 17)

Журі:   Черевко Л.А. – голова

Бондаренко Т.В. – секретар                                                 Писарчук О.В. – член журі

20 жовтня – історія (поч. о 13.00, ауд. 23)

Журі: Яковлєва С.П. – голова                                                 Білоус Л.С. – секретар

Сирота М.В., Ткаченко Г.В. – члени журі

20 жовтня – інформаційні технології  (поч. о 13.00, ауд. 37, 38)

Журі: Лебедєва Н.А. – голова

Соценко В.В.  – секретар                   Яблонь В.П. – член журі

21 жовтня  – математика  (поч. о 13.00, ауд.11, 13, 21, 32)

Журі: Лебедєва Н.А. – голова                                            Лебеденко В.С – секретар

Колісніченко О.О. , Мірошніченко Р.І. – члени журі

21 жовтня – правознавство (поч. о 13.00, ауд. 23)

Журі: Яковлєва С.П. – голова

Білоус Л.С. – секретар                                          Ткаченко Г.В. – член журі

22 жовтня – англійська мова (поч. о 13.00, ауд.  25, 10, 33, 34, 35)

Журі: Левицька О.М. – голова                                                       Зубик О.В.– секретар

Ковтун А.С., Нікішенко О.Л., Гаркуша А.І., Пригодич Л.Л.,   Адзима І.В., Каралазар Г.Л. – члени журі

22 жовтня  – хімія  (поч. о 13.00, ауд. кабінету хімії)

Журі: Черевко Л.А. – голова

Писарчук О.В. – секретар                       Бондаренко Т.В. – член журі

23  жовтня – фізика (поч. о 13.00, ауд. кабінету фізики)

Журі: Лебедєва Н.А. – голова

Яблонь В.П.  – секретар                                   Сирота Л.В.– член журі

23 жовтня – економіка  (поч. о 13.00, ауд. 39)

Журі:      Яковлєва С.П. – голова

Бєглєцова І.М. – секретар                                        Христич А.М. – член журі

23 жовтня – основи християнської етики (поч. о 13.00. ауд. 19)

Журі:  Яковлєва С.П. – голова

Клочан А.Г. – секретар                                                  Ткаченко Г.В. – член журі

Залишити коментар

Залишити коментар