Волонтерський рух у Скадовській ЗОШ №3

         Наше сьогодення дуже тривожне для кожного громадянина українського суспільства – від малого до старого. Неможливо, та що там, нестерпно, залишатися байдужими, навіть не байдужими, а безкорисними. Не відчуваючи повноцінного захисту, дуже важко плідно працювати та успішно навчатися… Тому учителі, учні, батьки Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 однозначно вирішили не стояти осторонь благодійності, активно долучившись до всенародної підтримки наших захисників.
На початку вересня учні навчального закладу зібрали декілька коробок речей для воїнів-земляків, які відстоюють незалежність України. Волонтери з великою вдячністю передали речі та дитячі листівки нашим захисникам, що перебувають в зоні АТО, а, повернувшись, привезли з собою дві великі світлини – фотозвіт важливого моменту отримання вояками нашої допомоги. Радість дітей була безмежною, коли вони побачили свої листівки у мужніх руках воїнів, а педагоги школи не стримували сліз, бо впізнали на фото своїх учнів, випускників нашої школи.
26 вересня на шкільному подвір’ї пройшла благодійної акції «Фото — на допомогу!», підтримана фондом громади Херсона «Захист». Завдяки цій акції вдалося зібрати 2538 грн. 50 коп. На ці кошти організатори замовили пошив індивідуальних аптечок для херсонських прикордонників.
І ось на початку жовтня (з 07.10 по 09 .10) дружня патріотична шкільна сім’я активно долучилася до благодійної акція «Діти Скадовська – дітям Донбасу», ініційована Скадовським благодійним Фондом «Разом». Учні та педагоги школи приносили продукти (печиво, цукор, крупи, цукерки, варення), іграшки та теплий одяг. Всю допомогу акуратно запакували і в результаті нарахували 56 картонних коробок (до 20 кг) з продуктами та 14 великих пакетів з теплими речами. Частину допомоги зібрали для наших мужніх захисників, додали їм теплі ковдри, шкарпетки та національний стяг з гарними та теплими побажаннями.
Висловлюємо величезну вдячність батькам учнів Скадовської школи №3, які сердечно переймаються долею нашої країни, допомагають чим можуть тим, хто цього потребує. Саме на прикладах добрих, благодійних вчинків ми разом зможемо виховати справжніх українських патріотів. РАЗОМ МИ СИЛА!!!

IMG_2446

IMG_2505

IMG_2597

IMG_2627

IMG_2622

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.