ВИХОВАННЯ – ВЕЛИКА СПРАВА, БО ВИРІШУЄ ДОЛЮ ЛЮДИНИ

З 01 по 17 грудня 2015 року у навчальному закладі проведено загальношкільний батьківський лекторій превентивного спрямування “Родинне виховання та його вплив на особистісний розвиток дитини”. Практичний психолог Лісниченко О.Г. та соціальний педагог Олегаш Т.І.  розкрили роль сімейного виховання у формуванні особистостості дитини, ознайомили батьків з   типами неправильного виховання, з видами насильства у сім’ї та їх наслідками у дитячій поведінці, звернули увагу  на основні фактори ризику, що часто стають причиною дитячого та підліткового суїциду.

Доведено, що для повного і гармонійного розвитку особистості дитині необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові, взаєморозуміння. Тільки такі умови сприятимуть підготовці дітей до самостійного життя в суспільстві і вихованні їх у дусі загальнолюдських ідеалів, миру і власної гідності.

Сподіваємося, що кожен із батьків зрозумів, що сімейне виховання розпочинається з любові до дитини. Педагогічно доцільна батьківська любов – це любов до дитини в ім’я її майбутнього, на відміну від любові в ім’я задоволення власних швидкоплинних батьківських почуттів. І навпаки, сліпа, нерозумна любов деформує у свідомості дітей систему цінностей, породжує утриманство, не розвиває почуття вдячності, безкорисної любові до рідних.

DSCF7102DSCF7106
DSCF7120 DSCF7107

Залишити коментар

Залишити коментар