Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

ВИХОВАННЯ – ВЕЛИКА СПРАВА, БО ВИРІШУЄ ДОЛЮ ЛЮДИНИ

З 01 по 17 грудня 2015 року у навчальному закладі проведено загальношкільний батьківський лекторій превентивного спрямування “Родинне виховання та його вплив на особистісний розвиток дитини”. Практичний психолог Лісниченко О.Г. та соціальний педагог Олегаш Т.І.  розкрили роль сімейного виховання у формуванні особистостості дитини, ознайомили батьків з   типами неправильного виховання, з видами насильства у сім’ї та їх наслідками у дитячій поведінці, звернули увагу  на основні фактори ризику, що часто стають причиною дитячого та підліткового суїциду.

Доведено, що для повного і гармонійного розвитку особистості дитині необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові, взаєморозуміння. Тільки такі умови сприятимуть підготовці дітей до самостійного життя в суспільстві і вихованні їх у дусі загальнолюдських ідеалів, миру і власної гідності.

Сподіваємося, що кожен із батьків зрозумів, що сімейне виховання розпочинається з любові до дитини. Педагогічно доцільна батьківська любов – це любов до дитини в ім’я її майбутнього, на відміну від любові в ім’я задоволення власних швидкоплинних батьківських почуттів. І навпаки, сліпа, нерозумна любов деформує у свідомості дітей систему цінностей, породжує утриманство, не розвиває почуття вдячності, безкорисної любові до рідних.

DSCF7102DSCF7106
DSCF7120 DSCF7107

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.