З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Виховна робота

СЛУЖБИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ

Якщо відносно Вас скоєно злочин або правопорушення, насилля в сім’ї, або Вам потрібна будь-яка допомога, звертайтесь до відповідних органів:

Сектор патрульної поліції Скадовського ВП Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області адреса: м. Скадовськ, вул. Чапаєва, 82,

Чергова частина: телефон 5-02-02; 102; м/т 099-622-2432

Старший інспектор Скадовського ВП

майор поліції  – Гордич Інна Олександрівна, м/т 066-055-9789;

Інспектор Скадовського ВП лейтенант поліції Токар Олександр Васильович, м/т 050-038-8593;

Старший інспектор Скадовського ВП лейтенант поліції – Кучубеєв Віктор Сергійович, м/т 095-641-28-23

Служба у справах дітей Скадовської РДА

адреса: м. Скадовськ, вул. Володарського, 34

телефон  5-32-33

начальник – Кравчук Тетяна Степанівна

Скадовський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей

та молоді

адреса: м. Скадовськ, вул. Володарського, 32

телефон  5-01-05

директор – Гультай Ігор Васильович 

Виховна система нашої школи – не додаток до навчального процесу, а найважливіша умова розвитку школи в цілому, що виконує в ній особливу, стержневу роль. Ми розглядаємо свою школу передусім як виховний заклад, що сприяє духовному збагаченню кожної особистості, створенню умов для її самореалізації у різних видах творчої праці, задоволенню потреб та інтересів.

На наш погляд, усе, що робиться у школі, повинно мати глибокий моральний зміст. Школа керується інтересами й потребами дітей, прагне стати улюбленим місцем, де вони могли б жити повноцінним духовним життям.
Виховна система школи – явище динамічне, воно народжується, удосконалюється, оновлюється.
Управління цією системою здійснюється через конкретизацію цілей виховання, розширення видів діяльності, запровадження новацій у виховний процес, діяльність класних керівників і працівників психологічної служби, для коригування та удосконалення стосунків, розширення взаємодії з середовищем.