З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Вивчаємо англійську мову разом

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Дане рішення на державному рівні ухвалене з метою сприяння вивченню англійської мови для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

З 12 по 19 лютого 2016 року у Скадовській школі І-ІІІ ступенів №3 пройшов тиждень іноземних мов. Кожен день тижня був насичений подіями. Учні демонстрували свої лігвістичні уміння, мовні навички, знання культурних традицій англомовних країн, ерудицію та творчі здібності. Школярі із задоволенням перевтілювалися у казкових персонажів та героїв відомих світових творів, проявляючи свої акторські таланти.

Усі заходи були надзвичайно цікавими, бо створювали атмосферу гарного настрою, естетичного задоволення та позитивних емоцій.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.