Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Я – українець і я цим пишаюсь!

foto1

Особливого значення в системі патріотичного виховання учнів у навчальних закладах України 1 Вересня 2015 року було  надано  проведенню Першого уроку, який за змістом та формами роботи став уроком громадянського становлення особистості.

  Тема  Першого уроку в нашій школі «Я – українець і я цим пишаюсь!».  Його мета – формування в учнів розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу та процеси становлення України як єдиної політичної нації. Лейтмотивом заходу  стала ідея розвитку української державності як консолідуючого чинника розвитку українського суспільства та єдності української політичної нації. Не слід забувати, що об’єднання різних етносів і регіонів України є визначальним для національного відродження, розбудови й удосконалення суверенної, правової держави і громадянського суспільства. Лише завдяки почуттям національної єдності, злагоди, миролюбності можна зміцнити Україну.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

9cUsWcAfQlM

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.