Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

З весняним Днем Астрономії!

16 квітня світова спільнота відзначає весняний День Астрономії. Це свято народилося  1973 року в США  і об’єднало всіх справжніх любителів астрономії під девізом «Ті, хто  несуть астрономію людям». День Астрономії зазвичай відзначається саме тоді,  коли місяць перебуває у фазі першої чверті, що припадає на інтервал з середини квітня до середини травня.

На сьогоднішній день рух любителів цієї природничої науки очолюють Астрономічна Ліга, Тихоокеанського астрономічного товариства, Міжнародний Союз планетаріїв.

До цього руху заочно приєдналися й учні 7В класу  разом з учителем фізики  та  астрономії Сиротою Л.В., які під час виховного заходу, проведеному в рамках шкільного Тижня фізики й астрономії, відзначили два міжнародних свята –  День космонавтики та День Астрономії. Крім інтелектуального турніру, в якому учні могли продемонструвати свої знання з фізики, астрономії, космонавтики, історії та географії, семикласники ще й  ознайомилися з особливостями неземної професії космонавт.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.